Yayınlanma: 13 Ağu Per 2015

Kredi Kartı İle Fatura Ödeme

kredi karti ile fatura odemek 300x262 Kredi Kartı İle Fatura ÖdemeBugün gelişen teknoloji ve insan ihtiyaçlarının sınırsız bir seviyeye doğru yol alması ile birlikte telefon, elektrik, su, doğalgaz ve TV gibi aylık masraflar çıkaran ihtiyaçlar ve bu ihtiyaçların sağlıklı karşılanması adına çıkan faturalar bulunmaktadır. Genellikle düzenli geliri olan insanlar tarafından talep edilen bu ihtiyaçların genel ihtiyaçlar olduğunu düşünürsek düzensiz geliri olanlar dahi elektrik su ve doğalgaz gibi faturalar ile karşı karşıya kalmaktadır.

Bu açıdan zamanı olmayan veya nakit ihtiyacını tedarik edemeyenler için oldukça iyi bir çözüm ola kredi kartı ile fatura ödeme hizmetleri onlarca kamu özel ve katılım bankalarına ait kredi kartları ile sağlanmaktadır. Kredi kartı ile fatura ödeme iki farklı yolla sağlanmaktadır;

Öncelikle faturaya ait şirketin web sayfasından veya telefon hizmetleri ile müşteriler temsilcilerine bağlanarak aylık fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Ayrıca bu konuda ödeme alan bazı aracı kuruluşlar ve işletmelerde bulunmaktadır.

Kredi kartı ile fatura ödeme işlemlerinde ikinci yol olarak kartın sahip olduğu bakanın internet bankacılığı şubesine girerek ödeme işlemlerini yapmaktır. İnternet bankacılığına giriş sorası sırası ile ödemeler – fatura ödeme – faturanın ait olduğu kurum kuruluş veya fatura numarası girildikten sonra size ödemeyi vadesiz hesap ile mi yoksa kredi kartı ile mi ödeyeceğinizi dair bir uyarı sorusu çıkacaktır. Buradan kredi kartını seçerek fatura ödeme işlemenizi kredi kartı ile gerçekleştirmiş olursunuz.

Kredi kartı ile fatura ödeme işlemi World Kart, Maximum kart, Bank Asya Kart, Bonus Kart, Axess kart gibi en popüler ve kullanımı yaygın olan kartlar ile yapılabilmektedir. Ayrıca kredi kartı ile fatura ödeme işlemlerinde herhangi bir masraf veya işlem kesintisi söz konusu olmamaktadır.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."