Yayınlanma: 17 Eki Cum 2014

Kredi Kartı İle Puanlar Kazanma

kredi karti puan biriktirme 300x300 Kredi Kartı İle Puanlar KazanmaKredi kartı ile aylık belirli limite ulaşan harcamalarınız için Bankanız tarafından süresiz kullanma avantajı ile kredi kartınıza puanlar yüklenmektedir. Genellikle aidat ücreti olmayan kredi kartlarına yüklenen puanlar ile yüz binlerce iş yerinde dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Vakıfbank: Vakıfbank Worldcard ile her 1000 TL alışveriş için kredi kartınıza 0,50 TL kazançlı puanlar yüklenmektedir. Ayrıca Maximum gold kart için ve Maximum Visa premier kart için bu para puanlar 20,00 TL değerindedir.

Denizbank; Bonus kredi kartına her 1000 TL alışveriş için 20,00 TL puan yüklenmekte ve bu puanlar 250.000 aşkın işyerinde dilediğiniz zaman kullanabilmektesiniz.

Garanti Bankası; Garanti bankası bonus card ve Money card ile her 1000 TL alışveriş için kartınıza 20,00 TL hediye puan yüklenmektedir.

İş Bankası; Maximiles kredi kartı ile her 1000 TL harcama için 10,00 TL kazanç puan vermekte ve bu puanlar birçok farklı kategoride yer alan ürünlerin alışında kullanılmaktadır.

Finansbank; Cardfinans classic card ile her 1000 TL harcama için kartınıza 1,00 TL değerinde puanlar yüklenmekte olup 120.000 işyerinde rahatlıkla harcama şansı sunulmaktadır.

ING Bank; ING bonus card plus ile ING bank müşterileri her 1000 TL harcama için 20,00 puan kazanma fırsatını yakalamakta ve bu puanları 200.000’ i aşkın işyerlerinde kullanabilmektedirler.

Bankaların bu puanları kredi kartı kullanıcılarına sunmalarının esas amacı, kartın sürekli kullanılması, sürekli işlem yapılması, işlem hacminin her ay ve yıllık periyotlarda artan bir grafik seyretmesidir. İşlem hacmi ile birlikte bankaların kar marjları artmaktadır. Bankalar puanlarla tercih edilebilirlik oranını artırma amacı güdeceklerdir. Banka kredi kartı puanları yaşadığınız her şehirde her farklı kategoride ürün alışverişinde kullanılacak imkân ve avantaja sahip olması bankacılık ve işletme politikasıdır.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."