Yayınlanma: 20 Eki Pts 2014

Kredi Kartı Kampanya Çeşitleri

kredi kart kampanyasi 1024x504 Kredi Kartı Kampanya ÇeşitleriKredi kartları ülkemizde onlarca farklı, kamu, özel ve katılım bankalarının farklı farklı müşteri profilleri için hazırladıkları değişken limit ve avantajlarla hayatın vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Her bankanın birden çok kredi kartı çeşitleri ile müşterilerine farklı avantajlar sunmasın ana nedeni, var olan kredi kartı piyasasında daha fazla yer almak ve müşteri çekebilmektir. Kredi kartı kullanıcı sayılarını artırmanın yanında kredi kartı işlem sayısı ve işlem miktarını artırmak için çeşitli kampanyalar düzenleyerek müşterileri ile uzun süreli ekonomik faaliyet amaçlamışlardır.

Peki, kredi kartı kampanya çeşitleri nelerdir?

1* Tüm özel, kamu ve katılım bankalarının kredi kartlarına uyguladıkları bazı güncel kampanyaları ile sürekli kullanıcıları memnun etmektedir. Özellikle 3 veya 4 telefon, su, elektrik veya doğal gaz gibi faturalarınızı kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı vermeniz sayesinde bankanız sizlere bir defalığına 10 – 20 TL arasında para değeri tutan para puan, maxipuan, paro, fixpuan, fixpara gibi hediye limit vermektedir.

2* Bankalar her ay kredi kartı kullanıcılarına gönderdikleri kısa mesaj ve mail yolu ile kredi kartı limiti ve harcama limitlerine göre aylık 5 adet 100 TL’lik gıda, akaryakıt veya giyim harcamalarına kredi kartınıza 1 adet 100 TL veya 1 Adet 50 TL puan eklemektedirler.

3* Kredi kartı kampanya çeşitlerinden bir diğeri bazı sanal ve online alışveriş sitelerinden yapacağınız 500 veya 1000 TL üzeri alışverişlerinize 50 veya 100 TL değerinde puan eklemektedir. Bu kampanyayı, Bonus, finans, World, Asya, Tarafy, Axes gibi tüm banka kredi kartlarından bulmanız mümkün olacaktır.

4* Birçok kamu, özel ve katılım bankaları yüksek meblağlı harcamalarınıza faizsiz veya küçük faiz oranları ile borcunuzu taksitlere ayırıp ödeme kolaylığı yaşamanızı veya borcunuzun ödeme tarihlerini ertelemenizi sağlayacak kampanyalar uygulayarak kredi kartlarını avantajlı hale getirecek politikalar uygulamaktadırlar.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Displaying
Have Your Say
  1. Eduardo dedi ki:

    yfccel orhan diyor ki:hayatımda hayal bile edeceyim bir arac deyil o kadar param oaysldı alacagım tek arac da o sararda yfcklfcmiktar alış veriş yaptıktan sonra ilgili kişi dedi abi sana bu arac yakışır hangisi derken cekilişi duydum ciimden bir titreme geldi cıkmazsada şayet o an benim oldu sanki arac okadar kimutlu etti beni o arca yaklaşmak bana cookk lfcx bir arac ama umarım benim gibi dfcşfcnen temiz bir kardeşe cıkar

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."