Yayınlanma: 23 Eki Per 2014

Kredi Kartlarına Puan Ekleyen Bankalar ve Kredi Kartları

 Kredi Kartlarına Puan Ekleyen Bankalar ve Kredi KartlarıKredi kartlarını kullanıcılarına ulaştıran bankalar, kartın işlem hacmini ve kullanım sıklığını artırmakiçin aylık, haftalık ve yıllık kampanyalar ile kredi kartlarının kullanılması için belirli bir sürede kullanılmak şartı ile puanlar yüklemektedirler.

Banka Kredi kartları ve puanları

1* Vakıfbank World kart her alışverişte kredi kartı kullanıcılarına World puan vermektedir. 1000 World puanın 1 TL olduğu Vakıfbank World puan kampanyası sürekli devam etmekte ve puan kullanmak için süre sınır olmamaktadır. Ayrıca Vakıfbank bazı anlaşmalı alışveriş sitelerinden yapılacak alışverişlerde % 5 e varan World puanı bir haftada kullanma süresi şartı ile eklemektedir.

2* Finansbank özellikle hepsi burada ve n11 sitelerinde yapılacak alışverişlerde alışveriş tutarının bir kısmı kadar puanı kredi kartına 5 günde kullanma şartı ile eklemektedir.

3* Denizbank bonus kredi kartlarını hepsi burada adresinde 1000 TL ve üzeri kullanımları için 100 TL ye varan bonus puanları vermektedir.

4* Ziraat ve İş bankasının ortaklaşa müşterilerine sunduğu Ziraat Maximcart ve İş maxcart sahiplerine bir ayda yapılan 5 alışveriş sonrası 1 alışveriş miktarı kadar puanı eklemekte ve bir sonraki ay hesap kesim tarihine kadar kullanılması için kredi kartınıza puan olarak eklemektedir.

5* Bank Asya asyacard kredi kartı sahiplerine Hepsi burada, moda gram ve trend yolda yapacakları tüm 100 TL ve üzeri alışverişleri için 30 TL indirim fırsatı ve aspa puanı sunmaktadır.

6* Akbank axes kart kredi kartı sahiplerine 3 adet 100 TL lik yakıt alımında 25 TL axespuan eklemekte, ereyon.com alışverişlerinde 100tl ye kadar chip para eklemekte, hepsi burada sitesindeki alışverişler içinde 20 TL puan eklemektedir. Ayrıca tüm kredi kartı alışverişlerinde sürekli olarak kartınıza chip puan eklenmekte ve yüzlerce farklı noktada kullanma avantajını sunmaktadır.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."