Yayınlanma: 5 Ara Cts 2015

Kredi Yerine Kredi Kartı Kullanın!

Kredi almak mı istiyorsunuz? fakat bu isteğiniz gerçekleştirilemiyor mu? Bunun yerine kredi kartı kullanmayı tercih edebilirsiniz. Kredi vermedikleri taktirde tüm bankalar anında sizlere kredi kartı vermekteler. Bu kredi kartları öğrenciye de, işciye de, memura da ücretsiz bir şekilde veriliyor. İşte sizlere kredi kartı nedir? kredi kartı nasıl alınır? kredi kartı veren bankaları gelin sizlere detaylı olarak anlatalım ve bu konuyu sizlerle tartışalım…

kredi karti1 300x149 Kredi Yerine Kredi Kartı Kullanın!Kredi başvurunuz sürekli red mi alıyor? Eğer bu sorumuzun cevabı ”evet” ise daha fazla kredi skorunuzu düşürmeyin ve bu konu da daha fazla uğraşmayın. Bunun yerine yani kredi başvurusunda bulunmak yerine kredi kartı kullanmayı tercih edebilirsiniz. Kredi kartını size tüm bankalar verebilir yani bu isteğinizi tüm bankalar size gerçekleştirebilir. Kredi kartı başvurunuzda bulunurken sizlerden ne gelir belgesi ne de sigorta isterler işte bu yüzden insanlar kredi kartlarına saldırıyor ve sonrasında bu kredi kartı borcunu ödememek istemiyorlar. Kredi kartınızı aldıktan sonra bakiyenizi hemen kullanabilirsiniz ödemek istediğiniz zaman bunu bir ay sonra tamamen ödemeniz gerekmektedir, tamamını ödeyemediğiniz taktirde bunun asgari olan ücretini ödemek zorundasınız yoksa başınıza büyük işler alabilirsiniz. Bir kredi kartının borcunun en fazla 3 ay içerisinde ödemezseniz sicilinize işler ve bir daha asla ne kredi kartı alabilirsiniz ne de kredi alabilirsiniz yani bu durum her yerde karşınıza çıkar ve size çok fazla yansır.

Kredi kartı veren bankalar hangileri? Akbank, Finansbank, Teb, Ziraat Bankası vs. aklınıza gelebilecek tüm bankalar size kredi kartı verebilir ve kredi kartını kullanıma açtırmak tamamen ücretsizdir.

Yazar Hakkında

BMEditor

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."