Yayınlanma: 14 Nis Sal 2015

Maximum Ziraat Kartı

ziraat maximum kredi kartlari Maximum Ziraat Kartı

Bütçenize hiçbir şekilde yük olmayan Ziraat Maximum kart ‘’ Alışverişlerde maximum fayda ‘’ sloganı ile müşterileri çeşitli avantajlar sunmaktadır. Temassız alışveriş özelliklerinin işlemleri daha hızlı yapmanızı sağlayan Ziraat maximum 35 TL altı işlemlerde temassız kart kullanma avantajını sunmaktadır.

Ziraat maximum ile Türkiye genelinde 200.000 işyerinde ve yurt dışında on binlerce noktada peşin veya taksitli alışveriş yapma olanağı tanımaktadır. Tüm alışverişlerde maximum puan kazandıran ve ek kart imkânları ile sevdiklerinizi mutlu etmenizi sağlayan maximum, 15 yaşından büyük tüm sevdiklerinizi için ek maximum kullanma imkânı tanımaktadır.

Her alışverişte indirim, taksit ve bonus kazandırmasının yanı sıra dilediğiniz gün ve hafta hesap kesim tarihi seçebilirsiniz. Hesap ekstrenizde ki % 25 asgari tutarı ödeyerek ziraat maximum kartınızı kesintisiz olarak kullanabilirsiniz. Maximum kart ile 7 / 24 internet üzerinden alışveriş yapabilir, ATM üzerinden para çekebilir ve internet bankacılığını tanımlatarak sanal kart oluşturup daha güvenli yurt içi ve yurt dışı alışverişleri yapabilirsiniz. Hesap kesimi ile oluşturulan hesap özetini adresiniz, mailinize veya cep telefonunuza kısa mesaj olarak alabilir, otomatik ödeme talimatı vererek vadesiz hesabınızdan her ay kredi kartı borcunuzun ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Ziraat maximum kartı ile internet bankacılığından doğalgaz, su, elektrik ve telefon gibi faturaları ödeyebileceğiniz gibi, sınav ücretlerini, karayolları vergi ve cezalarını ödeme şansını yakalayabilirsiniz. Kullanım sıkılığına ve hacmine bağlı olarak sürekli artan kredi kartı limitinizle nakite sıkıştığınızda veya avantajlı alışverişlerden faydalanmak istediğinizde limit sorunları ile karşılayacaksınız.

Maximum kredi kartına herhangi bir şubeden başvuru yapabileceğiniz gibi, ATM’ ler den, 444 00 00 müşteri hizmetlerinden ve 47 47 SMS bankacılığından başvuru yaparak avantajların kapısını aralayacaksınız.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."