Yayınlanma: 26 Kas Per 2015
Bankalar / Genel | Yazar

Odea Bank İnternet Bankacılığı

odeabank 300x224 Odea Bank İnternet BankacılığıOdeabank internet bankacılığını kullanarak tüm faturalarınızı ödeyebilir, EFT ve havale işlemleri yapabilir, döviz ve altın alım – satım işlemlerinizi daha düşük komisyon ve kurlarla yaparak yatırımlarınızdan büyük karlar elde edebilirsiniz. Odeabank internet bankacılığını kullanmak için öncelikle bir odeabank şubesinden başvuru yapabilir ve kullanıcı adı ve parola oluşturabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden odeabank web sitesine girerek kendinize kullanıcı adı ve şifre oluşturabilirsiniz.

Odeabank internet bankacılığını kullanmak için öncelikle sağ üst köşede mavi zemin üzerine beyaz yazılarla yazılı ‘’ internet şubesi ‘’ butonuna tıklayınız. Açılan sayfada parola ile işlem yapabileceğiniz gibi kart ile işlem seçeneklerini de seçip kart bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz. Odeabank internet bankacılığı parola ile işlem seçeneğinde kullanıcı adı ve alt satırdaki parolayı girebilirsiniz. Cep telefonunuza gelecek güvenlik şifresini doğru girdiğinizde internet bankacılığı işlemlerinizi yapabile, hesaplarınıza ulaşabilirsiniz. Odeabank internet bankacılığı kart ile işlem yapma seçeneğinde banka veya kredi kartı numaranızın 16 hanesini girmelisiniz. Sırası ile alt satıra kart şifresinin 4 hane ve doğum tarihinizi gün, ay ve yıl olarak girdikten sonra cep telefonunuza gelen güvenlik şifresini doğrulayarak giriş yapabilirsiniz.

Peki, Odeabank internet bankacılığında hangi işlemleri yapabilirsiniz?

  • Altın alım – satım işlemlerinizi çok daha hızlı bir şekilde kur farkının gözeterek yapabilir, kısa ve orta vadede kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz.
  • Hafta için ve hafta sonu tüm bankalara EFT işlemlerinizi yapabilir, farklı bir odeabank hesabına havale işlemlerinizi 7/24 yapabilirsiniz.
  • Doğalgaz, su, elektrik ve telefon faturalarınızı ister banka hesabınızla isterseniz odeabank kredi kartı ile internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz.
  • ÖSYM sınav ücretlerini, karayolları taşıt cezalarını, araç vergilerini, MEB sınav ücretlerini odeabank kredi kartınızı kullanarak veya hesabınızdan birini seçerek odeabank internet bankacılığı ile yapabilirsiniz.
  • Döviz hesabınızda Euro, Dolar veya başka ülke parasını alım – satım yaparak yatırımlarınızı daha kısa ve hızlı şekilde odeabank internet bankacılığı ile yapabilirsiniz.
  • Odeabank internet bankacılığından Tüm borçlarınızı ödeyebilir, kredi kartlarına para aktarabilir, dilerseniz hesapları tanımlayarak hızlı işlem yapma avantajlarını yakalayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."