Yayınlanma: 16 Eyl Çar 2015
Kampanyalar | Yazar

ODEA Bank Avantajlar ve Kampanyalar

 ODEA Bank Avantajlar ve KampanyalarOdeo Bank O’ Card ile yaptığınız tüm gıda ve akaryakıt alışverişlerinizde tutar üzerinden % 2 indirim sizlere sunulmaktadır. Bu kampanyadan faydalanmak için 8444 numaralı hatta Nisan yazıp göndermeniz yeterlidir. Böylelikle harcadıkça kazanacak ve ürünleri daha ucuza alacaksınız.

Evlenmek ev yenilemek ve ev eşyası almak oldukça zor külfetli ve pahalıdır. Oysa Bank’ O Card ile yeni evlenen tüm çiftlere ve evinin yenilemek isteyenlere yaptıkları alışveriş için peşin fiyat üzerinden 4 taksit ödeme imkânı sunulmaktadır. Böylelikle paranız olmasa dahi ay boyunca ödeyebileceğiniz eşyalara rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

OdeoBank vadeli hesabı olan müşterileri için paralarını günlük değerlendiren bir oksijen hesap imkânı sunmaktadır. Oksijen hesap ile Odeo Bank vadeli hesabınızda ki paralara günlük % 12 oranından ciddi bir faiz miktarı uygulanmaktadır. Böylelikle yatırım yapmadığınız bankada duran paranızın her gün daha da değerlenmesini sağlayabilirsiniz.

Odeo Bank müşterisi olsun veya olmasın fark etmeksizin tüm TC vatandaşlarının faydalanabileceği bir kredi imkânı vardır. PTT müşterisi iseniz Odeo Bank tarafından verilen % 0,99 faiz oranlı kredileri kullanabilirsiniz. Hiçbir belge ve kefil istenmeyen bu kredi başvurusu için kısa mesaj ile NAKİT yazarak 8444’ e yollamanız yeterlidir. Veyahut herhangi bir PTT şubesinden de Odeo Bank kredi başvurusu yapıp nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Odeo Bank tarafından müşterilerine sunulan Bank’ O Card Axess’ kredi kartına başvuran tüm kullanıcılarına 100 TL değerinde chip para kazandırmaktadır. Bu kampanya ile bir Axsess Ode’ O Card alarak ilk yapacağınız 100 TL alışverişiniz ile hesabınızda 100 TL chip parayı görebilirsiniz. Sizde OdeoBank kredi ve kredi kartı avantajlarından faydalanmak için hemen en yakın Odeo bank şubesine başvuru yapmalısınız.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."