Yayınlanma: 3 Ara Per 2015

Öğrenciye Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Öğrencilerin belki de en çok istediği şeylerden bir tanesi de kredi çekebilmektir fakat bu durum o kadar kolay değil yani bir öğrenciyseniz kredi çekebilmeniz tamamen bir hayal diyebiliriz yalnız bazı durumlarda bu değişerek kredi kullanabiliyorsunuz. İşte öğrenciye kredi veren bankalar!

images Öğrenciye Kredi Veren Bankalar Hangileri?Öğrencilerin kredi kullanması yasak falan değil yalnız bankaların öğrenciye kredi vermemesinin sebeplerinden bir tanesi; ”herhangi bir gelir belgesinin olmasıdır.” Gelir belgesi olmayan hiç kimseye bugün hiç bir banka kredi vermez. İster öğrenci olun ister ev hanımı olun eğer kanıtlayabildiğiniz bir geliriniz varsa kredi kullanabilirsiniz. Kredi çekerken en önemli unsurlardan bir tanesi yani aranan şartlardan bir tanesi de; ”sigortadır.” Eğer düzenli bir sigortanız yoksa yine aynı şekilde kredi çekebilmeniz tamamen hayal oluyor. Öğrenciye kredi veren bir tane banka var aslında bu bankalardan bir tanesi; Finansbank Enpara. Finansbank enpara öğrenciye nasıl kredi veriyor? Eğer Enpara hesabınızı aktif bir şekilde kullanırsanız ve enpara hesabınızın içerisinde yüksek miktarda bir bakiye varsa kredi kullanabilirsiniz üstelik şubeye falan gitmenize gerek yok herşeyi internet şubeciliğinden hallediyorsunuz ve kredi başvurunuz onaylanırsa en geç 15 dakika içerisinde krediniz hesabınıza aktarılmış oluyor.

Öğrencilerin kredi çekebilmesi için her insanda aranılan şartlardan olan; ”Gelir belgenizin olması, sigortanızın olması” gerekiyor yoksa kredi sizin için tamamen hayalden ibaret olabilir yani hiç bir banka bu belgeler olmadan size kredi vermez, veremez.

Yazar Hakkında

BMEditor

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."