Yayınlanma: 19 Kas Per 2015
Kampanyalar | Yazar

Parafta cumartesi günü restoran indirimi

PARAFFLY SAHİPLERİ CUMARTESİNDE İNDİRİMDELER

paraf Parafta cumartesi günü restoran indirimiRestoranla sevdiklerinizle baş başa yemek yemek istiyor ancak buna bir miktar ayıramıyorsanız işte tam da buna yönelik olarak bir fırsat Paraf kullanıcılarına yönelik olması itibariyle Paraf tarafından gelmeye başlanmış bulunmaktadır. Paraffly kullanıcılarının yararlanabildiği bu büyük fırsat ile bundan böyle cumartesi günlerinde restoranda %25 indirimle restoranda yemek yiyebileceksiniz.

paraf kard 300x191 Parafta cumartesi günü restoran indirimiBunun için gold üye sahiplerinin en az 35 liradan başlayan alışverişe sahip bulunmaları aranmakta olunup bunun dışında oturduğunuz yerden kısa mesaj yoluyla bu avantajdan faydalanmak için hemen mesaj yollayabilirsiniz. Bunun için 3404’e sms olarak HESAP yazıp boşluk bırakmanız halinde hesap numaranızın son 6 hanesini yazıp göndermeniz halinde parafta cumartesi günü restoran indirimi kampanyasından kısa bir onay mesajının ardından yararlanabileceksiniz. Paraftaki bu ayrıcalıklara yönelik olarak sunulan bu gelişmeler ileriki tarihlere dek sürecek olup bütün bu avantajlardan yararlandıran Parafkart sahipleri ise sevdikleriyle cumartesi günlerinde baş başa kalabilmenin mutluluğunu yaşamaktadırlar.

Ayrıca bütün bunların yanı sıra önemli olarak karşımızda duran bir başka durum olması itibariyle parafta cumartesi günü restoran indirimi olarak paraf kart kullanıcılarına yönelik olması nedeniyle bu avantajdan yararlanılması son derece mümkün olmakta olup bütün bu özellikler altında ortaya konulan gelişmelerden faydalanılması mümkün olabilecektir. Ayrıca yine önemli olarak bütün bu gelişmeler ışığı altında sunulan bilgilendirmeler ile sizler de Paraffly kart ile restoranlarda indirimli olarak bulunabileceksiniz.

 

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."