Yayınlanma: 25 Eki Paz 2015

Parafta ispark kampanyası

Parafkart ile ayrıcalık yaşanmaya devam ediliyor.

paraf card ucretsiz otopark firsati Parafta ispark kampanyası

Paraf kart sahiplerine yönelik fırsatlar günden güne artışa geçmeye devam etmektedir. İşte resmi internet sitesi üzerinden yapılan ve bu makalede okuyucuları bilgilendirmek amacıyla hazırlanan bu makale çalışmasında yeni bir ayrıcalık hizmeti üzerinde durularak Paraf kart sahiplerinin sahip olduğu ayrıcalıklar üzerine bilgilerin aktarılması mümkün olacaktır.

Bilindiği üzere ayrıcalıklarla dolu olan gelişmeleri ile Paraf kart sahipleri sürekli olarak en iyi hizmetlerle dolu bir dünyada alışveriş ve kazanç yapmaya devam etmektedirler. İşte böyle gelişmelerin bir başka ölçütü olarak karşımızdaki yerini almaya devam eden bir başka durum olarak şimdi de parafta ispark kampanyası ortaya konulmuş bulunmaktadır. Paraf kart ile tek seferlik olarak 150 TL ve üzeri alışveriş yapan kullanıcılara yönelik olarak araçlarını ücretsiz bir şekilde park edebilmeleri hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmetin ayrıntılarının sunulduğu ayrıcalıklara başvurmak içinse telefon üzerinden ilgili hizmete yönelik olarak kısa mesaj atmak yeterli olacaktır.

Ayrıcalıklı olarak bu hizmete başvurmak için öncelikle kısa mesaj bölümüne gelinerek PARK ardından bir boşluk bırakılarak kartınıza ait olan son 6 haneyi yine bir boşluk daha bırakılarak aracınızın plaka numarasını yazmanız halinde sizlerin de araçlarınızı Sabiha Gökçen park yerinde 48 saate kadar, yol üstü otopark yerlerinde 2 saat ve açık, katlı otopark yerlerinde ise 3 saat boyunca parafta ispark kampanyası gereği park yapabilmeniz son derece mümkün hale gelecektir.

Paraf IsparkList Parafta ispark kampanyası

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."