Yayınlanma: 22 Ara Sal 2015

Paranın Provizyonda Beklemesi Ne Demek?

Öncelikle bu sorunla türkiye içerisinde bir alışveriş yaparsanız karşılaşamazsınız daha çok yurtdışından yaptığınız alışverişlerde ve gönderimlerde bu sorun oluşur ve istediğiniz ürünü almak için baya bir süre beklemeniz gerekebilir. Sizlere bu konuyu daha iyi açıklamadık istedik ve işte sizlere paranın provizyonda beklemesi ne demek, provizyon ne demek adlı makalemiz..

kahve falinda banka gormek 300x167 Paranın Provizyonda Beklemesi Ne Demek?Eğer debit bir karta sahipseniz yine aynı şekilde bu sorunla karşılamazsınız yani bu sorun genellikle yurtdışı alışverişlerinde yaşanıyor ve insanlar bu konuda epey bir sorun yaşıyorlar hatta paranın karşı tarafa geçmesi için uzun süre beklemek zorunda kalıyorlar diğer bir yandansa bu işlemin süresinin kısaltmanın bir yolu yok ne yaparsanız yapın bu işlem süresini kısaltamazsınız fakat bu provizyonu halletmek istiyorsanız paranızı Western Union anlaşması bulunan bankalarla gönderebilirsiniz veya alışverişinizi hızla yapabilir ürününüze hemen sahip olabilirsiniz. Diğer türlü işleminiz en az 1 hafta boyunca en fazla 1 ay boyunca bekleme de kalacağından size büyük sorun yaratacaktır ve aynı zamanda provizyonda bekleyen parayı geri iptal edemiyorsunuz karşı tarafa mutlaka paranın geçmesi gerekiyor. Yukarıda da dediğimiz gibi bu sorunu halletmek istiyorsanız Western Union ile hızlı para gönderimleri yapabilir veya kredi kartlarınız Western Union ile çalışıyorsa ödemelerinizi yapıp hızlı bir şekilde ürününüze kavuşabilirsiniz.

Bu uygulamayla türkiye’de karşılaşmanız imkansız yani türkiye’de böyle bir uygulama yok fakat dediğimiz gibi genellikle yurtdışına para gönderirken bu sorunla karşılabilirsiniz.

Yazar Hakkında

BMEditor

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."