Yayınlanma: 4 Eki Paz 2015

Passolig – Passo Lig Banka ve Kredi Kartı

passo lig karti 300x154 Passolig – Passo Lig Banka ve Kredi KartıTFF’ nu tarafından alınan karar ile maçlara giriş, maç bileti alma ve maç biletlerine ücret ödeme konusunda devrim niteliğinde bir karara imza atılmıştır. Bu karar ile her TC vatandaşının maça girmesi için kendisine ait bir PASSO lig kartı olması gereklidir. Passo Lig kartına internet zerinden başvuru yaparak gerekli bilgileri doldurup 15 TL kart ücretini kredi kartı ile ödemeniz ile 10 gün içinde kartınız evinize gelmektedir.

Passolig kartı olmadan maçlara girmek yasak olduğu için her taraftarın alması zorunlu kılınmıştır. Esasen Passo lig kartı Aktif Bank’ a ait bir karttır. Bu kart Passo Lig banka kartı ve Passo Lig kredi kartı olarak ikiye ayrılmış olup dilediğinizi seçebilirsiniz. Passo Lig banka kartı ile para çekebilir, para yatırabilir, internet bankacılığınızı kullanarak fatura ödeme havale ve EFT gibi bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Passo Lig kredi kartı ile peşin veya taksitli alışveriş yapabilir, fatura ödeyebilir veya bir ürün alabilirsiniz. Passo Lig banka ve kredi kartı ile onlarca kampanya ile baş başa kalabilirsiniz. Özellikle her harcamaya % 5 bonus puan vermesi çok avantajlıdır.

Passo Lig Banka ve kredi kartı Turkuaz grubun sahibi Ahmet Çalık’ a ait Aktif Bank tarafından müşterilerine sundukları bir banka ve kredi kartıdır. Passo Lig Kredi kartı esasen bir World, Axes, Advantage veya maximum kredi kartlarına eş değer bir karttır.

Aktif Ban’ a ait çok fazla sayıda şube ve ATM olmadığı için para çekme işlemleri Akbank ATM lerin de 1 TL masraf ile yapılmaktadır. Ayrıca diğer tüm katılım özel ve kamu bankalarına ait ATM’ ler de 5 TL masraf ile para çekem para yatırma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."