Yayınlanma: 9 Ara Çar 2015
Şekerbank | Yazar

Şeker Bank 2015 konut kredileri

ŞEKERBANK UYGUN ÖDEME KOŞULLARI İLE HER BÜTÇEYE KONUT KREDİSİ

ev kredileri 300x225 Şeker Bank 2015 konut kredileriKonut kredilerinde önemli olan uygun ödeme koşulları ve uygulanan faiz oranlarıdır. Müşteri odaklı vizyonuyla, deneyimli personeliyle problemleri hızlı ve güvenilir şekilde çözmesiyle, uyguladığı faiz oranları ve ödeme planında çok fazla avantajlar sunan Şeker Bank 2015 konut kredileri pek çok tüketici tarafından tercih edilmekte. Düşük tutarlı kredi seçeneklerine bir yenisini ekleyen banka ”mini kredi” adı altında sunmaktadır.

Kira ödemekten bıkan tüketicileri göz önüne alarak yapılandırma çalışması içine giren banka, her türlü imkandan faydalanmanız için 10 yıla kadar ödeme imkanı sağlamakta. Teminat olarak satın alacağınız evi göstermeniz yeterli. İstenilen taktirde kefil talep hakkı vardır. Tercihe göre kredinizi eşit aylara böldürerek, isterseniz artan taksitle ya da esnek ödemeli kullanabilirsiniz. 30 yıla dayanan ödeme koşullarıyla kira öder gibi ödemelerinizi gerçekleştirebilir ev sahibi olabilirsiniz.

Kredi alırken size en uygun olanını tercih edip, ödeme planınızı gerçekleştirmeniz mümkün. İnternet bankacılığı sayesinde siteye girebilir her türlü bilgiye kredi hesaplama motorlarından ulaşabilirsiniz. Güvenli hizmeti ilke edinmiş bankanın 444 78 78 nolu telefonunu arayarak müşteri hizmetlerinden başvuru yapabilir ya da en yakın şubeye giderek kredilerinizi alabilirsiniz. Artık ev almak hayal değil! Cep telefonunuzun mesaj hanesine kredi, boşluk, TC kimlik numaranızı yazarak 1953’e mesaj atarak şubeye gitmeden kredi talebinde bulunmanız ve cevabınızın cebinize gelmesi de mümkün.

 

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."