Yayınlanma: 21 Oca Per 2016
Şekerbank | Yazar

Şekerbank ipotekli ihtiyaç kredisi

İPOTEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİNDEN YARARLANMAK İÇİN GEREKLİ ŞARTLAR NELERDİR?

ipotekli ev kredisi 300x200 Şekerbank ipotekli ihtiyaç kredisiEv almak mı istiyorsunuz? Yada yeni bir araba almaya mı karar verdiniz? Eğitim için krediye mi ihtiyacınız var? Acil paraya ihtiyacınız var ama teminat olarak gösterebileceğiniz eviniz yok. Üzülmenize bunalmanıza gerek kalmadan şekerbank ipotekli ihtiyaç kredisi ile kredi almanız mümkün. Başka birine ait evin ipoteği ile başvuruda bulunabilirsiniz, yada ev olmayan bir gayrimenkul ile bu işlemi yapabilirsiniz.

Kredi almak için gerekli evraklar: Başvuru formu, Başvuru sahibinin ve kefillerin gelir belgeleri, Her iki taraf için ödenmiş fatura örnekleri, Başvuru sahibinin ve kefillerin kimlik fotokopileri, İşyerinden antetli kağıda alınmış firma imza sirküleri ile maaşında haciz olmadığı gösteren yazı, Eğer varsa mal varlığını ve ek gelirleri gösteren belgeleri, teminat gösterilecek gayrimenkulün tapu fotokopileri gerekmektedir. Bunun dışında, banka gerekli incelemeleri yaptıktan sonra başka ek belgeler de isteyebilir.

Bu kredilerin minimum vadesi 3 ay, maksimum vadesi de 36 aydır. Kredi tutarı, teminat olarak alınacak konutun %50 sini geçemez. En yakın şubeye giderek bilgi edinebilirsiniz, ya da 444 78 78 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. İnternet bankacılığı ile de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka tarafından yapılan değerlendirmelerden sonra olumlu sonuç alınırsa kredi kullandırılır. Müşterilerin teminat olarak gösterdiklere gayrimenkule ipotek konulur. Nakit paraya ihtiyacınız varsa bu krediye hemen başvurabilir uygun ödeme kolaylıklarıyla ödeyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."