Şekerbank kredi kartı güncel kampanyalar

ÇOK ŞEKER KARTLAR

seker kart ta yillik kart ucreti yok 300x191 Şekerbank kredi kartı güncel kampanyalarNakite mi sıkıştınız? Sevdiklerinize hediyeler alacaksınız, çok beğendiğiniz o kırmızı kazak vitrinde size göz kırpıyor, ya da dostlarınızla güzel bir akşam yemeğinde buluşacaksınız, bir sinema keyfi yapacaksınız fakat yanınızda nakit yok. Gününüz kabusa dönüşmesin.

Gelin siz de şekerbank kredi kartı güncel kampanyalar ile tanışın. Size birçok kart seçeneklerini sunmak için heyecanla sizleri bekliyorlar. Mesela; şeker bonus card ile dünyanın neresinde olursanız olun, Visa Master üyesi olan işyerlerinden alış veriş yapabiliyorsunuz. Ve sıkı durun, şeker bank, şeker bonus kullanmaya başlayan tüm müşterilerine on beş lira değerinde bonus armağan ediyor. Yani ilk sinema biletiniz şeker banktan. Ayrıca şeker Bonus Card Türkiye’de de yüz elli binden fazla noktada Bonus kazandırıyor. Şeker bank sizi acil nakit desteğine ihtiyacınız olduğunda da yalnız bırakmıyor. Bonus özelliğinin yanı sıra, müşterilerine nakit avans desteği de sunuyor.

Şeker Bonus Premium ise; Bonus Plus kartları ile on iki ay boyunca yüz elli lira değerinde bonus toplayan müşterilerine avukat, hastane masrafı, ambulans, çilingir, cam, tesisat, çiçek gönderimi, otel, kitap, dvd alışverişi, sinema, tiyatro, konser bileti alımı, restoran rezervasyonu gibi birçok alan da terfi ettiğiniz özel bir kredi kartıyla size avantajlar sunuyor. Hem harcadıkça kazandırıyor, hem de bedava alış veriş ve pek çok bonus imkanı da sunuyor.

 

About the Author

Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Be the first to comment on "Şekerbank kredi kartı güncel kampanyalar"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*