Şekerbank Şubesiz Bankacılık

ŞEKERBANK ŞUBESİZ BANKACILIK

sekerbank1 300x217 Şekerbank Şubesiz BankacılıkHayatımızın her yerinde olan internet kullanımı bankacılık işlemlerinde de bize şubeye gitmekten öte işlemlerimizi ev ortamından bile halletme imkanı sunuyor. Şekerbank Şubesiz Bankacılık işlemlerinde isterseniz ATM, İnternet bankacılığı, mobil uygulamalar ile mobil bankacılık yada telefon bankacılığını kullanabilirsiniz.

İnternet şubesinden istediğiniz zaman EFT, havale, faturalarınız veya SGK işlemleri gibi birçok işlemlerinizi halledebilirsiniz. Bunun yanında Şekerbank’ta güvenlik protokollerinden herhangi birini kullanma zorunluluğunuz bulunmaktadır. Bunlar ücretsiz olmakla birlikte SMS şifresi, mobil imza veya şeker mobil şifre olmak üzere 3 e ayrılmaktadır. EFT işlemlerinizi İnternet Şubesi kullanarak 09:00 ile 17:15 arasında gerçekleştirebilirsiniz. İşlem saatiniz bu aralığa uygun değil ise istediğiniz herhangi bir saatte ileri tarihli EFT talimatı vermeniz mümkün. İnternet bankacılığından faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz ancak faturanızın son ödeme tarihine kadar hesabınızda yeterli para olmaması halinde faturanız ödenmez.

Şekerbank mobil şubesini kullanarak işlemlerinizi mobil uygulama aracılığı ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. İşlemlerinizden hiçbir şekilde ücret alınmamaktadır. Mobil şube işlemleriniz için doğruladığınız telefon numaranıza tek kullanımlık şifre gönderilerek güvenliğiniz kontrol altına alınmış olmaktadır. Mobil şubeden kredi başvurusu ve kart bilgilerinizi öğrenmek de mümkün. Bunun yanında işlemlerinizi mobil bankacılık ile gerçekleştiremeyeceğiniz durumlarda mobil uygulamadan size en yakın ATM yada Şubenin bilgilerine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulama üzerinden anlık olarak altın, dolar, euro kurlarını görüntüleyebilirsiniz. Mobil şube uygulamasını Google Play yada Apple Store üzerinden bulabilirsiniz.

 

About the Author

Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Be the first to comment on "Şekerbank Şubesiz Bankacılık"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*