Yayınlanma: 24 Ara Per 2015

Taşıt Kredisi Alma Yolları

Öncelikle bu kredi için aranan bazı şartlar bulunuyor ve bu şartları yerine getirmezseniz almanız imkansız hale geliyor. Taşıt kredisi veren bir çok banka bulabilirsiniz fakat bu bankaların hepsi neredeyse bazı kurallar belirliyor ve hatta alacağınız arabaya da rehin koyuyorlar ki eğer kredilerini ödemezseniz elinizden almak adına bu uygulama yapılıyor. İşte sizler için hazırladığımız: Taşıt kredisi alma yolları! haberimiz..

tasit kredisi 300x150 Taşıt Kredisi Alma YollarıTaşıt kredisi almak için bazı kriterler bulunuyor eğer bu kriterleri yerine getirirseniz taşıt kredinizi istediğiniz bankadan hemen alabilirsiniz ve taşıt kredisinin şuanda faizleri en üst seviyede çünkü yıl sonuna yaklaşmış bulunuyoruz. Diğer bir yandan taşıt kredisi almak istiyorsanız her bankaya başvurabilirsiniz yani Garanti, Ziraat Bankası, Yapı Kredi, Finansbank, Halkbank veya Şeker Bankası sizler için yardımcı olacaktır fakat yukarıda da dediğimiz gibi bazı şartlar bulunuyor eğer bunları yerine getirirsek taşıt kredimizi anında alabiliriz. Unutmayın; ”Taşıt kredisi alırken alacağınız arabanın üzerine mutlaka rehin koyulur ve bu rehin kalkana kadar arabayı ne satabilirsiniz ne de kiralayabilirsiniz aynı zamanda araba sizin üzerine olmaz bankanın üzerine kayıtlı olur.”

  • Gelir belgenizin bulunması
  • Sigortanızın bulunması
  • En 1 yıllık çalışıyo olmanız
  • Düzenli ödemelere sahip olmanız yani her borcunuzu düzenli olarak günü geldiğinde ödüyo olmanız.
  • Peşinatınızın bulunması.

Evet, bu gibi şartları yerine getirirsek taşıt kredisini hemen alabilirsiniz fakat sigortanızın bulunması veya gelir belgenizin bulunması ilk aranan şartlar arasındadır ve olmazsa olmazlardandır.

Yazar Hakkında

BMEditor

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."