Yayınlanma: 27 Eki Sal 2015
Genel | Yazar

Tekstil bank kredi başvurusu

kredi basvurusu 300x254 Tekstil bank kredi başvurusuTürkiye bir tekstil ülkesi olduğundan dolayı önceden tekstilcileri korumak ve onların büyümesine yardımcı olmak adına tekstil bank kurulmuştu. Sonrasında banka büyüyünce dışarı işlemlerine açıldı ve kredi kartı verme, kredi gibi işlemlerde banka tarafından yapılmaya başlandı. Müşteri çekmek için Tekstil bank kredi başvurusu 2015 yılında kampanyalar ile başladı. Diğer bankaları sollayacak şekilde müthiş kampanyalar ve faiz oranlarıyla kredi vermeye başladır. Sadece bir telefon mesajı ile bankaya kredi başvurusu yapılabiliyor. Kredi puanınız diğer bankalarda çok dikkat ederlerken tekstil bankta kredi puanınız ne olursa olsun herkese uygun bir kredi vardır.

İster bankaya gidip ister internetten isterseniz de cepten Tekstil bank kredi başvurusu 2015 kampanyalarından yararlanabiliyorsunuz. Bankaya gittiğinizde diğer bankalar gibi saatlerce sıra beklemiyor, krediler ile ayrıca ilgilenen departmandan dakikalar içerisinde kredinizi alabiliyorsunuz. Banka ihtiyaç kredilerinde düşük faiz oranları ile 36 ay, taşıt kredilerinde 48 ay, eğitim kredilerinde ise 24 aya kadar vade yapabilmektedir. Konut kredilerinde ise 12 ile 15 yıla kadar vade yapmaktadır.

Üstelik ev alacağınız zaman herhangi bir peşinatınız yoksa bile anlaşmalı firmalardan kredili ev alabiliyorsunuz. Şirketlerde BCH ve benzeri kredilerden yararlanabilmek için illa tekstil sektöründe olmalarına gerek yok. Diğer bankalar bu konuda birçok belge isteyip prosedür uygulasa da tekstil banka KOBİ ve büyük işletme ayırtmaksınız her şirket sahibine rahatlıkla BCH ve kredi açıyor.

TEKSTİL BANK KREDİ İŞLEMLERİ

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."