Yayınlanma: 12 Kas Per 2015
Genel | Yazar

Tüm kredilerinizi tek bir bankada toplamak

TÜM KREDİLERİNİZİ TEK BİR BANKADA TOPLAYIN

kredi kartlarii 300x201 Tüm kredilerinizi tek bir bankada toplamakFarklı bankalardan kullanılan ihtiyaç kredilerini takip etmek bir süre sonra zorlaşmaktadır. Ancak ödemelerinizi düzenli yapıyorsanız ve gelir durumunuz yeterli durumdaysa tüm kredilerinizi tek bir bankada toplayarak karlı çıkın.

Tüm kredi borçlarınızı daha kolay takip edebilmek için tek bir bankada toplamanızı sağlayan bu durum karşısında her banka farklı bir tutum sergilemektedir. Borç transferi adı da verilen bu durumda işlemi yapacak olan banka, yeni kullanacağınız kredi ile diğer kredilerinizi ödeyip ödeyemeyeceğinizden emin olmalıdır. Bazı bankalar kendilerini garanti altına alabilmek adına parayı size ödemezler ve mevcut kredilerinizi eft yolu ile kendileri kapatır. Hatta onlardan önce bu teklifi siz yaparak onların güvenini kazanmayı başarabilirsiniz.

Borç transferi başvuruları sırasında banka yetkililerinin güvenini kazanabilmek için sizden istenen belgeleri hazırlayıp gelerek ikna edici bir tavır sergilemeniz oldukça önemlidir. Bankaya sunacağınız gelir belgesinin yanı sıra sizinle aynı evde yaşayan kişilere ait tapu veya gelir belgeleri de size fayda sağlayacaktır.   Siz de kredilerinizi takip etmekte zorlanmaya başladıysanız eğer tüm kredilerinizi tek bir bankada toplayarak karlı çıkın. Borçlarınızda ödeme güçlüğüne düşmemeniz açısından da borç transferi size büyük fayda sağlayacaktır. Bu krediden faydalanmak için banka yetkilileri ile yüz yüze görüşerek daha net bilgiler edinebilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."