Yayınlanma: 3 Ara Per 2015
Vakıfbank | Yazar

Vakıf bank 2015 konut kredileri

VAKIF BANK KONUT KREDİSİ FIRSATLARI

vakifbank ev kredisi Vakıf bank 2015 konut kredileri

Konut kredisi halk arasında ev kredisi olarak bilinmekte. Konut almak isteyenlerin başvurduğu kredilerdir. Uygun ödeme koşullarıyla vakıf bank 2015 konut kredileri ile ev sahibi olmanız mümkün. Üstelik bankanın kış ayına özel sunduğu, masrafsız sarı panjur özel konut kredisi ile ulaşmanız çok kolay. 120 aya varan vadelerden yararlanabilirsiniz. Kredinizi TL olarak kullanabilir,3 aya kadar taksit erteleme imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca, kamu çalışanlarına da özel kampanya oranları mevcut.

Konut kredisine bankaya gitmeden, kredi tahsis ücreti ödemeden internetten başvurabilirsiniz. Ayda 1400 TL taksit ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz. Evinizi aldıktan sonra taksitlerinizi daha sonraki aylarda ödemek istiyorsanız, ”taksitler sonra sarı panjur” kredisini kullanabilirsiniz. Kredinizin vadesi 12 ila 36 aralığında ise en fazla 3 ay ödeme yapmazsınız. Vadeniz 37 ila 120 ay aralığında ise, 6 ay ödemesiz dönem geçirebilirsiniz. Ödemediğiniz dönemler dahil maksimum vade 240 aya kadar uzatılabilmekte.

Teminat olarak satın aldığınız konutun ipoteği yeterli. Banka eğer isterse ilave teminat temin edebilir. Kredinizi her ay eşit taksitlerle ödemek isterseniz de ”standart sarı panjur’ kredisinden faydalanabilir, 120 aya varan vade seçeneklerini kullanabilirsiniz. Konut kredisi faiz oranları % 0.87 ile % 0.93 aralığında tüketiciye sunulmakta. Masrafsız konut fırsatları olsa da, konut kredisi ekspertiz ücreti adı altında maksimum 600 TL alındığını ve fatura bedeli kadar tahsil edildiğini söyleyebiliriz.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."