Yayınlanma: 6 Ara Paz 2015
Vakıfbank | Yazar

Vakıf bank EFT ve havale saatleri

VAKIFBANK EFT VE HAVALE İŞLEM SAATLERİ

eft saatleri 300x300 Vakıf bank EFT ve havale saatleriFarklı bankalara yapılacak olan para transferleri için hafta içi işlem yapılması gerekir. Hafta içi yapılmayan işlemler ileri tarihli olarak yapılır ve bu durumda işlem hafta içi mesai saati başladığında yapılır. Havale işlemleri yapacak olanlarda kendi bankalarına göre rahatça para gönderimi yapabilirler. Vakıf bank EFT ve havale saatleri hafta içi mesai saatlerine göre ayarlanır. Sabahları saat 09.00 ile akşam 16:30 arasında hafta içi EFT işlemi yapılabilir.

Yapılacak olan işlemler için bankaya gerek kalmadan internet üzerinden de kolayca işlem yapılarak istenilen bankaya veya aynı bankaya para aktarımı kolayca yapılır. EFT ve havale işlemleri bankaların internet şubelerinden kolayca yapılarak bu şekilde vakit kaybetmeden aktarımlar yapılabilir. Hafta içi istenildiği şekilde yapılacak olan EFT işlemlerinde işlemin mesai saatleri içinde yapılması halinde 5-10 dakika içinde işlem gerçekleşerek karşı tarafa aktarım yapılır. Bunun dışında yapılan işlemler için mesai saatleri beklenir.

Hafta içi yapılacak olan işlemlerin 16:30 saatinin ardından yapılması halinde ertesi gün mesai başlangıcında işlem talebi değerlendirilerek bu şekilde işlem gerçekleştirilmiş olur. Bu sayede acil olan durumlarda EFT ve havale saatleri içinde işlem yapılması hızlı sonuç alınmasına yardımcı olur. Hafta içi mesai saati bitimin ardından yapılacak olan işlemler hafta sonu işleme alınmaz. Bu nedenle buna göre verilen saatler içinde işlem yapılması daha doğru sonuçlar alınmasına yardımcı olacaktır.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."