Vakıf bank ipotekli ihtiyaç kredisi

VAKIFBANK’TAN SİZLER İÇİN BİR HİZMET DAHA

Herkes hayatının belli dönemlerinde nakit ve krediye ihtiyaç duyabilir. Bazen yeni bir iş kurmak bazen ise kurulan bir işi ilerletmek amacıyla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Peki, bu krediyi almak için ne gibi şartlara sahip olmak gerekiyor? Kredi almak birçok şekilde olduğu gibi ipotek üzerinden de olabilir. İpotekle kredi almak nedir ne kadar kredi talebinde bulunabiliriz bunlara bir değinelim.

Kendinize ait olan yani adınıza kayıtlı herhangi bir ev, işyeri ve başka bir gayrimenkul yatırımınız var ise şayet bunlardan herhangi birini ya da başvurmak istediğiniz krediye göre hepsini ipotek ettirerek kredi talebinde bulunmanız mümkün. Acil nakit ihtiyaçlarınızda gayrimenkulü elden çıkarmak için uzun zaman beklemek yerine Vakıf bank ipotekli ihtiyaç kredisi talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayede hem nakit ihtiyacınızı karşılama hem de işinizi erken görme imkânınız olur.

Bu şekilde bir ihtiyaç kredisinde komisyon ve faiz oranları bazı müşterilere göre farklılık gösterebilmektedir. Böyle bir düşünceniz var ise ihtiyacınız olan kredinin başvurusunu yaptıktan sonra size özel olan bir ödeme planı belirleyebilirsiniz. Ve ödemelerinizi vaktinde bu plan üzerindeki ücretten ödeyebilirsiniz. Vakıf bank ayrıcalığı ile sizde gayrimenkul yatırımlarınızı nakit paraya dönüştürebilir ve işlerinizi daha da büyütme fırsatını yakalayabilirsiniz. Detaylı bilgi için vakıf bank şubelerimize uğrayabilir ya da müşteri ilişkileri yönetimimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

About the Author

Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Be the first to comment on "Vakıf bank ipotekli ihtiyaç kredisi"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*