Yayınlanma: 3 Kas Sal 2015
Genel | Yazar

Vakıfbank kredi kartı başvurusu

VAKIFBANK WORLD KART BAŞVURUSU

vakifbank2 300x194 Vakıfbank kredi kartı başvurusuKredi kartları günümüzün en önemli alışveriş araçlarından biri haline gelmiştir. Kredi kartları bireylere sağladıkları kolaylıklar ve yararlarla her geçen gün önemine önem katmaktadır. Çünkü kredi kartı sahipleri nakit para taşımadan tüm alışverişlerini bu kartlarla yerine getirebilmektedirler.

Ayrıca kredi kartları ile internet sitelerinde alışveriş yapabilir ve faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Kredi kartı taşımak nakit taşımaktan daha avantajlıdır. Çünkü nakit para her an düşürebilir ya da çalınabilir niteliktedir ve bu durumda onu geri getirmek çok zor olabilir ancak kredi kartınızı düşürseniz de çalınsa da karttaki pin kodu bilinmeden kart üzerinde işlem yapılması imkansız olmasa da çok zordur. Bundan dolayı kredi kartları tüketiciler tarafından nakit taşımak yerine tercih edilmektedir.

Çoğu bankanın olduğu gibi Vakıfbank’ın da kredi kartı bulunmaktadır. Vakıfbank World Kart markası ile tüm müşterilerine farklı tasarımlarda, özelliklerde ve limitlerde kredi kartı kullanım imkanı sunmaktadır. Kredi kartı başvuruları bankadan bankaya değişkenlik gösterebilmektedir. Bundan dolayı Vakıfbank kredi kartı başvurusu 2015 yılında bu yollarla gerçekleştirilebilmektedir:

– Vakıfbank World kredi kartı başvuruları tüm Vakıfbank şubelerinden yapılabilmektedir. Kimlik belgesi ile yapılacak başvuru 48 saat içinde sonuçlanarak başvuru sahiplerine bilgi verilmektedir. Olumlu sonuçlanan başvurularda kredi kartı, verilen adres yoluyla ya da vakıfbank şubesi yoluyla kullanıcısına ulaşabilmektedir.

– Vakıfbank World kredi kartı başvurusu 7 gün 24 saat açık olan telefon bankacılığı ile de gerçekleşebilmektedir. 444 0 724 numaralı telefondan verilen bilgiler neticesinde telefona gelen mesaj ile bilgileri ibraz etmek için vakıfbank şubesine başvurmak gerekecektir. Bu başvuru sonucunda kart tüketicinin dilediği yoldan ona ulaştırılabilmektedir.

– Vakıfbank World kredi kartı başvurusu ayrıca internet bankacılığı yoluyla da gerçekleştirilebilmektedir. Yapılacak başvuru sırasında ad, soyad, TC kimlik numarası ve telefon numarası girilecektir. Başvuru 30 dakika içerisinde değerlendirilip tüketiciye kısa mesaj yolu ile iletilecektir. Olumlu sonuçlanan başvuru neticesinde Vakıfbank şubesine uğrayarak işlemler tamamlanabilir ve Vakıfbank World Kart’a sahip olunabilir.

Vakıfbank’tan kredi kartı almak isteyenlerin çok sorduğu sorulardan biri olan “vakıfbank kredi kartı başvurusu 2015 yılında nasıl yapılmaktadır” sorusunun cevabı yukarıdaki yollarla gerçekleştirilir.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."