Yayınlanma: 22 Şub Pts 2016
Vakıfbank | Yazar

VakıfBank Şubesiz Bankacılık

VAKIF BANK ŞUBESİZ BANKACILIK

vakif internet subesi 300x186 VakıfBank Şubesiz BankacılıkYoğun bir şekilde artan internet kullanımı bankacılık işlemlerinde de müşterilere oldukça kolaylık ve zamandan tasarruf sağlıyor. Bununla birlikte her banka kendi müşterilerine daha ayrıcalıklı hizmet etmek için çeşitli uygulamalar yapmakta. Vakıf Bank Şubesiz Bankacılık olarak Vakıf Bank müşterileri işlemlerini şubelere gitmeye gerek kalmadan ister ATM’lerden, İnternet bankacılığını kullanarak yada mobil bankacılık kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıf bank internet şubesini kullanarak şubeye gitmeye gerek kalmadan internetiniz olan her yerden işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. İnternet şubesi menüsünü giriş yaptıktan sonra istediğiniz gibi güncelleştirerek kendi kullanımınıza özel hale getirebilirsiniz. İnternet şubesi üzerinden yapabileceğiniz işlemler oldukça fazla.

Hesap bilgilerinizi görüntüleyerek istediğiniz zaman hesap özetinizi çıkartabilir aynı zamanda kredi kartı ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden döviz alım ve satımı işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz zaman otomatik ödeme talimatı verebilir, fatura ödemelerinizi yapabilirsiniz. İnternet üzerinden vergi ve ceza ödemelerinizi günün her saati gerçekleştirebilirsiniz. İnternet şube üzerinden şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi kartlarınızın limit işlemlerini değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda kart ve hesap şifrelerini değiştirebilirsiniz.

Mobil bankacılık kullanımı internet bankacılığına göre daha kolay olmakla birlikte bilgisayarınız olmadan sadece akıllı telefonunuz üzerinden yapılabildiği için oldukça kullanışlıdır. Mobil şube uygulamasını Akıllı telefonunuza AppStore yada Google Play adreslerinden ücretsiz olarak indirebilir ve mobil bankacılık avantajlarına hemen sahip olabilirsiniz. Mobil bankacılık işlemleri kapsamında, İnternet Bankacılığı ile yapabildiğiniz bütün işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."