Yayınlanma: 3 Ara Per 2015
Yapı Kredi | Yazar

Yapı kredi 2015 konut kredileri

YAPI KREDİ BANKASINDAN 120 AY VADELİ KONUT KREDİSİ

yapikredi ev kredisi Yapı kredi 2015 konut kredileri

Yapı Kredi Bankası tarafından sürekli olarak geliştirilen yeniliklerden birisi olarak karşımıza çıkmakta olan yeniliklerden birisini oluşturması adına 120 aya varan vade seçenekleriyle dilediğiniz şekilde kredi alabilmeniz mümkün olmaktadır. Sizler de dilediğiniz hayalinize kavuşmak istiyorsanız bu makaledeki kredi avantajlarından mutlaka haberdar olmanız gerekli olmaktadır.

Yapı Kredi Bankası her ailenin bir evi olsun diye bundan böyle 120 aya çıkarmış olduğu vade seçeneklerini müşterilerine sunarak düşük faiz oranlarıyla kredi vermeye devam etmektedir. Mümkün olduğunca herkesin kredi üzerinden konut ve taşıt gibi ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak sunmuş olduğu bütün bu işlemleriyle daima ileriye dönük olan bütün hayalleri gerçeğe dönüştürmeye hazırlanmaktadır. Daha önce de taşıt kredisi için 36 ayla sınırlı olan vade anlayışını 48 aya kadar çıkarttıktan sonra şimdi de ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürecek yeni bir atılıma daha imza atarak yapı kredi 2015 konut kredileri olarak 120 aya uzanan vade seçenekleriyle kredi çekebilmek mümkün olmaktadır.

Faiz oranının resmi rakamlara göre 1,21 olarak hesaplanmış olduğu kredi sisteminde 1.000.000 Tl’ye varıncaya dek kredi çekebilmek son derece mümkün olabilmektedir. Sizlere özel ödeme koşullarını sunmuş olarak kredi imkanlarına kavuşmak isteyenlerin yüzünü güldüren bu yeni teklifiyle Yapı Kredi Bankası kredi talebinde bulunanların ve krediye ihtiyacı olanların can simidi olmaya devam ediyor.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."