Yayınlanma: 23 Kas Pts 2015
Genel | Yazar _erc_

Yapı Kredi Bankası Nuvo Kart

yapıkredi nuvo Yapı Kredi Bankası Nuvo Kart

Günlük hayatımızda artık bol bol restoranlara, kafelere, barlara ve bu gibi yerlere uğruyoruz. Ama ne yazık ki, fiyatlar baya pahalı oluyor. Fakat sizlere güzel bir haberim var. Bu gibi harcamalar yaptığınız zaman Yapı Kredi Bankası Nuvo Kard kullanarak mükemmel bonus ve indirimler kazana bilirsiniz. Bonusları toplayarak para biriktirip, bir dahaki seferi bedavaya bile getire bilirsiniz.

Üstelik Yapı Kredi Bankası Nuvo Kard kullanarak alışverişlerinizde bile bol bol bonuslar ve indirimler kazana bilirsiniz. Hatta internetten faturaları bile Yapı Kredi Bankası Nuvo Kard kullanarak ödeye bilirsiniz. Bitti mi? Hayır. Okul, yurt taksidi, vergi ödemeleri ve benzeri ödemeleri bile bu kart sayesinde kolaylıkla ödeye bilirsiniz. Üstelik Yapı Kredi Bankası Nuvo Kard ile iptal, iade etmek ve puanlarla alış-veriş yapmak bile mümkündür.

Bunlarla birlikte, bu kart diğer kartlardan daha hızlı ve kullanımı daha kolay. Nuvo Kard sayesinde alış-veriş ve ödemeleriniz daha kolay ve daha çok bonuslu oluyor. Ve yine bitmedi. Nuvo ile şubeye gitmene gerek yok! Tüm bankacılık ihtiyaçlarını webden, cepten ve tabletten işlem ücreti ödemeden çok rahat bir şekilde yapa bilirsiniz.

Peki, Nuvo kartını nasıl mı alırsınız? Çok kolay, www.nuvo.com.tr sitesini ziyaret edip, yukarı köşeden Nuvo ya üye ola bilirsiniz. Ve sonda bir güzel bilgi daha söyleyeceğim. Yapı Kredi Bankası Nuvo Kard kullanmadığınız zaman kampanyalara da katıla bilirsiniz. Çünki Yapı Kredi Bankası Nuvo Kard sizin işinize çok yarayacak muhteşem kampanyaları düzenlemek de devam ediyor. Nuvo kart ile bonus ve indirimler kazanmaya hazır olun! Çünki kampanyalar yolunuzu bekliyor. Acele edin!

Yazar Hakkında

-

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."