Yayınlanma: 18 Oca Pts 2016
Yapı Kredi | Yazar

Yapı kredi eğitim kredisi

YAPİ KREDİ İLE EĞİTİM YARIM KALMAYACAK! !

ogrenci kredisi 300x300 Yapı kredi eğitim kredisiEğitimin yaşı yapı kredi ile sinir tanımıyor. Yapı kredi eğitim kredisi düşük faiz veya dosya masrafsız seçenekleriyle öğrencilere okuma imkanı sunmaktadır. 50.000 TL ye kadar her miktardaki kredi maksimum 36 aya kadar ödeme imkanı bulunmaktadır. Eğitim kredisi için gerekli olan belgeler şunlardır:

1) Nüfus cüzdanı fotokopisi ( kredi kullanacak olan öğrenci anne veya babasının )

2) Gelir belgesi her gelir için farklı belgeler (emekliler, serbest meslek sahipleri, kira getirisi olanlar ve maaş bordrosu, imza sirküsü veya yetki belgesi )

3) 3 ay öncesine ait elektrik, doğalgaz, şu, telefon faturası

4) Yurtiçi ve yut dışı eğitim için öğrenci belgesi fotokopisi, okuldan alınmış banka hesabının bulunduğu proforma fatura olacak

5) Yurtdışında eğitim görecekler bu belgelere öğrenci vizelerini de eklenecektir.

İnsan hayatında eğitimin temel taşlarından biri haline gelmiştir. Eskiye göre daha fazla önem kazandığı bu donemde para eğitimin önüne kalın duvarlar örmesin. Öğrencilerin ve velilerin Gelecek kaygıları ortadan kalkacak. Yurtiçi ve yurtdışında her türlü eğitimin kapıları yapı kredi eğitim kredisi ile ortadan kalkacak.

Koç üniversitesi için eğitim kredisi başvurularınızı Koç üniversitesi şubelerinden yapılabilmektedir. Yapılacak her türlü hayat sigortası yaşa göre farklılık göstermektedirler. Türkiye’ nin her yerinden başvurularınız için yapı kredi şubelerine başvurabilirsiniz. Uygun ödeme koşulları ile müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."