Yayınlanma: 1 Mar Sal 2016
Yapı Kredi | Yazar

Yapı Kredi Şubesiz Bankacılık

BANKACILIKTA DEVRİM!

yapi kredi internet hesabi 300x202 Yapı Kredi Şubesiz Bankacılıkİnternet kullanımının gün geçtikçe yaygınlaşması beraberinde birçok fırsatı da getirmiştir. Bankacılık işlemleri için şubelere gitme dönemi geride kalıyor. Artık bütün işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirebileceğiniz bir dönem başlıyor. Banka firmalarının müşterilerine özel hizmetler sunmaya çalıştığı günümüzde internet ve mobil bankacılık oldukça öne geçmiş ve bankalar internet bankacılığını geliştirmeye bakmıştır.

Günlük bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmek isteyen Yapı Kredi müşterileri Yapı Kredi Şubesiz Bankacılık avantajlarından anında faydalanabilir. Şubesiz bankacılık kapsamında şubede gerçekleştirdiğiniz bütün işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İnternet şubesini kullanarak hesap bilgilerinizi görüntüleyebilir ve hesabınızdaki varlıklarınızı anında incelemeye alabilirsiniz. Kredi kartı kullanım geçmişinizi ve kredi kartı ekstrelerinizi görüntüleyebileceğiniz internet şubesinde, şubeye gitmeye gerek kalmadan otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Ayrıca internet üzerinden yeni hesap açma ve kredi kartı çıkartma başvurusunda bulunabilirsiniz. İnternet üzerinden elektrik, su, doğalgaz, faturalı cep telefonu faturası gibi faturalarınızın yanında kurum ödemeleri, vergi, şans oyunları, kira ve aidat ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. İnternet şubesinin bir diğer avantajı ise gün veya saat fark etmeden istediğiniz zaman ister yurtiçine isterseniz de yurt dışına EFT ve Havale işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hem de hiçbir ücret ödemeden.

İnternet şubesi kullanımı dışında mobil bankacılık da oldukça yaygın olarak kullanılan bir bankacılık sistemi olarak bizi karşılamakta. Mobil bankacılık uygulamasını AppStore yada Google Play adreslerinden akıllı cep telefonlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. İnternet ve mobil şubelerden yapacağınız işlemler için hiçbir ücret ödememeniz de en internetin en büyük avantajlarından.

 

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."