Yayınlanma: 1 Ara Sal 2015
Yapı Kredi | Yazar

Yapıkredi bankası eft ve havale saatleri

YAPI KREDİ BİREYSEL İNTERNET BANKACILIK İŞLEM SAATLERİ

yapikredi bankasi 300x154 Yapıkredi bankası eft ve havale saatleriKurulduğu ilk zamanlarda Yapı Ve Kredi Bankası olarak kurumsal bir şekilde Türkiye’nin önde gelen bankacılık sektörlerinden birisini oluşturan kurum daha sonraki ve günümüzdeki kullanılan adıyla Yapı Kredi Bankası adını almaya başlamasından itibaren genişleyen ve ilerleyen potansiyel yapısıyla yine en çok tercih edilen bankalardan birisi olmayı başarabilmiştir.

Günümüz dünyasında gelişen internet teknolojisinin hizmetleri çerçevesinde bireysel internet bankacılığı hizmetlerini sunmakta olan Yapı Kredi Bankası, müşterilerinin oturdukları yerden rahatlıkla Atm üzerinden gerçekleştirebilecekleri bütün işlemleri gerçekleştirebilmelerine olanak sunan birçok özellikleriyle karşımızdaki yerini almıştır. Bunun için resmi nitelik taşıyan sayfasında yapmış olduğu yapı kredi eft ve havale saatleri ile birçok kişinin merakla bekledikleri çalışma saatleri hakkında ayrıntılı bir biçimde hizmet vermiş olmaktadır. Vermiş olduğu hizmetlerinin başında gelmekte olan hesaplar arası nakit transfer işlemleri yani havale işlemleri için hiçbir şekilde sınırlama getirmeksizin 24 saat boyunca internet üzerinden veya Atm üzerinden bu hizmetten yararlanılabilmektedir.

Ayrıca yine sık kullanılan hizmetlerden birisini oluşturması açısından eft işlemleri için de hiçbir biçimde sınırlama getirmeksizin haftanın 7 günü boyunca ve günün 24 saati boyunca düzenli olarak bu hizmetten de müşterilerinin yararlanabilmesini sağlamış bulunmaktadır. Bütün bu işlemleri hem Atm üzerinden hem de bireysel internet bankacılığı üzerinden online olarak gerçekleştirilebilmesine olanak sunmakta olup bunun için kredi kartı numarası ve şifresinin olması gerekmektedir.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."