Yayınlanma: 10 Ara Per 2015

Ziraat Bank 2015 Konut Kredileri

KONUT SAHİBİ OLMAK ZİRAAT’LE ÇOK KOLAY

mortgage 300x185 Ziraat Bank 2015 Konut KredileriEv sahibi, kira derdi olmadan kendinize ait bir evde oturup, eve dair yaptığınız yatırımların tamamının kalıcı ve size ait olduğunu bilmek kadar huzur verici ne olabilir ki? En akıllıca yatırım olan gayrimenkul, kalıcılığı ve sürekli artan değeri ve kaybetme riski olmadığı düşünüldüğünde çok da uygun fiyatlara ve uygun ödeme koşulları ile bulunamıyor. Hayal ettikleri özellikleri taşıyan bir ev sahibi olma hayali kuranlar uzun vadeli bir borcun içine girmek ve ödeme sırasında karşılaşılabilecek çeşitli riskleri kabullenerek bir adım atmak zorunda kalıyor.

Türkiye’nin en köklü ve en güvenilir bankası olan Ziraat Bankası, her ihtiyacınızda olduğu gibi konut sahibi olma sürecinizde de yanı başınızda, tanıdığı imkanlarla size destek oluyor. Ziraat Bank 2015 Konut Kredileri incelendiğinde, diğer bankalara göre çok daha uygun faiz oranları ve çeşitli kolaylıklarla müşterilerine verdiği hizmeti gözler önüne seriyor.

Öncelikle müşterilerine ödeme kolaylığı sağlayabilmek adına 120 aya kadar vade seçeneği sunan Ziraat Bankası, kredi süresince de konut, zorunlu deprem ve hayat sigortası yapılmasını da sağlıyor. Ziraat bankası konut kredisi ürünlerine göz attığınızda ihtiyacınıza yönelik ortak konut kredisi, anlaşmalı konut projeleri, komisyonsuz konut kredisi, transfer konut kredisi, inşaat tamamlama kredisi, ilk yıl sadece faiz ödemeli konut kredisi seçeneklerini de inceleyerek size en uygun hizmeti seçebilirsiniz.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."