Yayınlanma: 23 Eki Paz 2016

Ziraat Bank eft ve havale saatleri

ziraat ban eft saatleri Ziraat Bank eft ve havale saatleriGÜNCEL ZİRAAT BANKASI EFT VE HAVALE İŞLEM SAATLERİ

Başta gelen işlem şekillerinden birisi olarak gerek EFT işlemleri gerekse havale işlemleri birçok kullanıcının ihtiyaç duydukları işlemlerdir. Devlet destekli olarak köklü ve istikrarlı büyümesiyle dikkat çekmeye devam etmekte olan Ziraat Bankası teşviklerle dolu yatırımlarıyla ve yenilikleriyle sürekli olarak müşteri sayısını günden güne artırmasını sürdürmektedir. Ayrıca bütün bu özelliklerinin yanı sıra başta gelen hizmet şekillerinden havale ile EFT işlemleri aşağıdaki ziraat bank eft ve havale saatleri olarak hesaplanmıştır.

EFT İŞLEM SAATLERİ:

Ziraat Bankası daha hızlı ve daha esnek bir çalışma ortamı oluşturmak adına günlük 1.000 TL tutarına kadar havale ve EFT işlemlerini yapmaya devam etmektedir. 08.30-15.15 saatleri arasında limitsiz olarak gün boyu yapılan işlemleri 17.00’e kadar 1.000 TL ile sınırlı olarak yapmakta olup 17.00’dan sonra ise işlem yapılmasını durdurmaktadır. Yine bütün bunlarla birlikte internet bankacılığı formunu doldurarak internet bankacılığı hizmetinden yararlanmaya hak kazanan bireysel kullanıcılar için de online olarak havale ve EFT işlemlerinin yapılması söz konusu olmaktadır.

HAVALE İŞLEMLERİ:

Bankalar arası veya hesaplar arası havale işlemleri yapmak isteyenler için 08.30-15.15 saatleri arasında limitsiz olarak havale yapılabilmektedir. Bununla birlikte 15.15-17.00 saatleri dahilinde ise günlük 1.000 TL dahilinde sadece havale işlemleri yapılabilmektedir. Havale işlemlerini de online internet üzerinden yapmak isteyenler için de bireysel internet bankacılığı hizmetinden faydalanıyor olması gerekli olmaktadır.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."