Yayınlanma: 29 Kas Paz 2015

Ziraat bank kredi kartı güncel kampanyalar

BİR BANKADAN DAHA FAZLASI: ZİRAAT BANKASI

 Ziraat bank kredi kartı güncel kampanyalar               Ziraat Bankası Osmanlı Devleti zamanına dek uzanan güçlü altyapısıyla ve Cumhuriyet devrindeki gelişmelerden günümüze kadar ulaşan yenilikleriyle ve kalkınma politikalarıyla devlet teşvikli büyümeye devam eden istikrarlı bankalardan birisi olarak müşteri potansiyeli artmaya devam eden bankalardan birisini oluşturmaktadır. Bir bankadan daha fazlası sloganıyla karşımıza çıkmakta olan Ziraat Bankası, güncel kredi kartı kampanyaları ile kazandırmaya devam etmektedir. Başlıca kampanyaları hakkında şu başlıklar doğrultusunda bilgiler verilebilir:

* Shell istasyonlarında 25 TL maxipuan: Tek seferde peşin olarak 100 TL ve üzeri yapılacak alışverişlere 25 TL hediye maxipuan fırsatları ziraat bank kredi kartı güncel kampanyalar arasında yer almaya devam etmektedir.

* Kliksada Maxipuanlar birikiyor: Kliksa üzerinden tek seferde yapılacak olan 500 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL maxipuan ve 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde ise 50 TL maxipuan kazanma fırsatı Maximum kart sahiplerini beklemeye devam ediyor.

* Uğur böceğiniz n11 ile de maxipuanlarınız artsın: Uğurlu alışverişin adresi N11 üzerinden de 500 TL ve üzeri alışverişlerde 25, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde ise 50 TL kazanma fırsatı sizleri beklemektedir.

* Gençlere özel ayrıcalıklı kart: Gençlere özel faizsiz kredi kartlarıyla gençlerin ihtiyaçları da dikkate alınmış durumda.

* Trendyolda kargo bedava: Ziraat Maximum kart sahipleri tek seferde Trendyol üzerinden 75 TL ve üzeri 30 Kasım 2015 tarihine kadar yapacakları alışverişlerinde ücretsiz kargodan yararlanmaktadırlar.

 

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."