Yayınlanma: 29 Kas Paz 2015

Ziraat Bank Şubesiz Bankacılık

ZİRAAT BANK ŞUBESİZ BANKACILIK

ziraat bank Ziraat Bank Şubesiz Bankacılık

İnternetin kullanım alanlarının artması bankacılık işlemlerinin şubeye gitmeden ev ve iş gibi internet bağlantısı olan her yerden gerçekleştirilmesini sağladı. Bununla birlikte bankalar da kendi arasında müşteri memnuniyeti açısından rekabete girmiş ve her banka, şubesiz internet kollarını geliştirerek müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkartmayı amaçlamıştır. Ziraat Bank Şubesiz Bankacılık kapsamında kendini oldukça geliştirmiş ve müşteri memnuniyet seviyesini oldukça arttırmıştır.

Ziraat Bank internet şubesini kullanarak istediğiniz her yerde şubeye gitmeye gerek kalmadan hesap hareketlerinizi görüntüleyebilir aynı zamanda detay görüntüleyebilirsiniz. Vadesiz ve vadeli hesap işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet şubesi üzerinden yeni hesap açma veya kapatma yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden günün istediğiniz her saati EFT, Havale ve Döviz işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet bankacılığı kullanarak yaptığınız EFT işlemleri için 1.5 TL ile 4 TL arası bir ücret ödemektesiniz. İnternet bankacılığı üzerinden kredi kartı ekstrelerinizi, hesap hareketlerinizi, maxipuanlarınızı ve taksitlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca her türlü fatura ödemelerinizi sadece birkaç tıklama ile gerçekleştirebilir, faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Güvenliğiniz için internet üzerinden yapılan alışverişlerinizde sistemde kayıtlı cep telefonu numaranıza bilgilendirme SMS’i ile birlikte tek kullanımlık bir şifre gelmekte, böylece sizden habersiz kartınızda işlem yapılamamaktadır.

Mobil bankacılık kullanarak işlemlerinizi istediğiniz her yerde gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken akıllı telefonunuza AppStore yada Google Play aracılığı ile Ziraat Mobil Bankacılık uygulamasını yüklemek ve avantajlarından faydalanmaya hemen başlamak. Mobil bankacılık üzerinden internet bankacılığı kullanarak yaptığınız bütün işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."